O nas

Firma Graser Sp z o.o jest firmą z tradycjami zajmującą się rekrutacją i selekcją pracowników w różnych branżach dla naszych Klientów w Holandii i Niemczech.

W Polsce firma prowadzi działalność nieprzerwanie od 2005 roku i od tego czasu jesteśmy wciąż pełni werwy i chęci do pracy, spełniania pokładanych w nas jako firmie nadziei na dobry personel przez naszych zagranicznych Klientów. W dalszym ciągu czujemy się jak młoda firma która z dnia na dzień zdobywa nowe doświadczenia, które to pomagają nam rekrutować osoby wpisujące się swoją osobą w profil i potrzeby naszych zagranicznych kontrahentów, dotyczących przyszłych pracowników.

Przez te kilkanaście lat działalności zauważyliśmy zmieniający się proces rekrutacji i podążaliśmy za nim, aby dopasować swój profil pracy do potrzeb kandydatów.

Lata 2005-2009 były okresem rekrutacji stacjonarnej; kandydaci z wydrukowanym CV przychodzili do stacjonarnych biur na rozmowy kwalifikacyjne i przekazywali informacje na papierze.

Lata 2009-2014 proces rekrutacji przeniósł się do Internetu wraz z jego rozwojem i dostępnością. Przesyłanie dokumentów droga mailową i wideokonferencje potwierdzające kompetencje kandydatów.

Lata 2015- do dnia dzisiejszego oprócz dostarczania dokumentów drogą elektroniczna i odpisywania na ogłoszenia zamieszczane w Internecie, bardzo duży odsetek kandydatów kontaktuje się przez social media.

Firma Graser agencja pracy tymczasowej zmienia się dla potrzeb pracownika, już dziś zastanawiamy się jak będzie wyglądała rekrutacja po 2020 roku, może będziemy rekrutowali za pomocą hologramu? zobaczymy.

Jedno jest pewne i dziś i jutro jesteśmy najlepszym biurem na podjęcie pracy za granicą.

graser g