Informacje dla pracowników

GRASER Sp. z o.o. powstała w Polsce w 2004 roku. Od samego początku byliśmy w czołówce firm oferujących pracę na terenie Holandii. Dzięki profesjonalnemu podejściu naszych pracowników setki osób znalazło godną, satysfakcjonującą pracę w Polsce i za granicą. Ponieważ każdego pracownika traktujemy indywidualnie, rzetelnie i dokładnie wielu z nich zdecydowało się współpracować z nami do dziś. W naszej codziennej pracy stawiamy na zadowolenie ludzi, którym pośredniczymy w pracy, ponieważ zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji z naszymi klientami.

Obecnie nasza firma posiada dwa biura na terenie kraju i jest w trakcie otwierania kolejnych. Dzięki zaufaniu, które okazali nam Państwo przez lata, teraz możemy stale rozszerzać swoją ofertę i obejmować zasięgiem nowe rejony kraju.Dla osób wyjeżdżających z nami do Holandii lub Niemiec firma oferuje dogodne warunki mieszkaniowe, płacowe oraz socjalne. Na terenie Holandii i Niemczech do Państwa dyspozycji są polscy koordynatorzy.

Wynagrodzenie zawsze jest terminowo przelewane na konto, a sama praca jest legalna. Każdy nasz pracownik zarejestrowany jest w odpowiednim holenderskim/niemieckim urzędzie i posiada SOFI/STEUER numer (odpowiednik polskiego NIP-u)..

Nie zwlekaj - odwiedź jedno z naszych biur , zadzwoń, napisz mail.

Graser to jest firma właśnie dla Ciebie!

graser g